دسته بندی محصولات

چگونه یک کیک تولد بخریم؟

نویسنده مدیر 1394/12/08 0 نظر

آگاهی در مورد نحوه سفارش کیک تولد،موجب میشود که شما از سفارش کیک کوچک و یا خیلی بزرگ،در امان باشید. هنگامی که شما یک کیک تولد سفارش می دهید،باید بدانید که اکثر مهمان ها چه طعمی را می پسندند و ازچه نوع روکشی خوششان می آید.هم چنین شما باید به برای طراح کیک تولد نوع طرح و مدل خود را مشخص کنید.به همین دلیل شما بهتر است مراحل زیر را انجام دهید:        

           

 

1)تعداد افرادی که به مهمانی می آیند و یا احتمال دارد بیایند را مشخص کنید،تا بدانید که کیک تولد چه اندازه ای باید داشته باشد.

 • برای جشن تولد معمولا برای هر نفر صد گرم کیک در نظر گرفته می شود.

خرید کیک تولد آنلاین

 

2) یک قنادی برای سفارش کیک تولد خود انتخاب کنید.

 • شما می توانید از چند روز قبل با یکی از قنادی های اطراف خود،در مورد کیک تولدتان صحبت کنید،و یا از کیک های تولدی که به صورت آنلاین عرضه می شوند،استفاده کنید.مزیت این نوع انتخاب این است که با تمام نمونه کارها به همراه قیمت و سایر جزئیات با فرصت از داخل خانه آشنا خواهید شد.

3) طعم کیک و روکش کیک تولد را انتخاب کنید.

 • شما می توانید از قنادی های اطراف خود کیک های خامه ای تهیه کنید، و یا اگر می خواهید کیک تولدتان ظاهر متفاوت و خاصی داشته باشد،کیک های فوندانتی سفارش دهید.برای کیک های فوندانتی می توانید به  بعضی از قنادی ها و هم چنین کارگاه های تخصصی تزئین کیک، سفارش کیک تولد دهید.(برای اطلاعات بیشتر در مورد کیک های فوندانتی، به مقاله کیک های فوندانتی رجوع کنید.)
 • با توجه به سلیقه شخصی که کیک تولد مربوط به اوست،می توانید طعم آن را انتخاب کنید و یا کیک تولدی متناسب با سلیقه اکثر مهمان ها داشته باشید.

 

4)  به کیک فروشی مورد مورد نظر خود زنگ بزنید و کیک تولد را سفارش دهید.

 • بپرسید تا چند روز قبل از تولد باید کیک تولد خود را سفارش دهید، و یا شرایط کنسل کردن کیک تولد،چگونه است.ممکن است نیاز باشد به چند مکان متفاوت برای گرفتن میانگین قیمت ، زنگ بزنید.
 • اگر شما می خواهید یک طرح ساده مانند عبارت "تولدت مبارک" سفارش دهید، ممکن است تنها یک تماس تلفنی،کافی باشد.

5) اگر مکان مورد نظرتان یک قنادی است،به آنجا بروید تا سفارش خود را نهایی کنید.

 • بسیاری از قنادی ها می خواهند که شما به طور حضوری طرح کیک تولد خود را انتخاب کنید، به خصوص اگر طرح پیچیده ای مانند یک شخصیت کارتونی و یا نقاشی روی کیک تولد باشد.
 • برخی از قنادی ها می خواهند که کیک های تولد مختلفی را ببینید و بر اساس میزان کاری که روی آن ها انجام شده است، در مورد هزینه آن با شما صحبت کنند.

6)تاریخ و زمان دقیق تحویل کیک تولد را مشخص کنید.

 • برای تحویل کیک به موقع اقدام کنید،بعضی از قنادی ها جای کافی برای نگهداری کیک شما ندارند.در نتیجه ممکن است طعم و ظاهر کیک تولد شما تغییر کند.

7)برای کیک تولد بیعانه پرداخت کنید.

 • اگر تلفنی سفارش می دهید ممکن است نیاز به کارت اعتباری داشته باشید.اگر حضوری مراجعه کرده اید بیعانه کیک تولد را به صندوق دار تحویل دهید.

8)کیک تولد را در تاریخ مشخص شده تحویل یگیرید.

 • باقی مانده پول کیک تولد را پرداخت کنید و اگر یک یا چند روز زودتر کیک را تحویل گرفتید،نحوه نگهداری کیک را از شیرینی فروشی بپرسید

 

 

منبع:http://www.wikihow.com/Buy-a-Birthday-Cake

برچسب ها: خرید کیک تولد

نظر خود را بیان کنید

Real Time Web Analytics